Futu Në Bisedën E Kink

Komuniteti më i madh i të rriturve në internet


Html5 Kompatibilitet

Lojrat tona mund të luhet në çdo pajisje.


Luaj Falas

Vetëm shtyp dhe luaj, pa pagesë, pa regjistrim.

Lojra Vizatimore Homoseksuale Pa Seks

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Lojrat Vizatimore Gej Po Vijnë Me Disa Lugë Të Çuditshëm

Kur vjen puna te lojrat e pornos parodi, bota e pornos së drejtë përqendrohet në shumë filma vizatimorë të rritur të notit. Megjithatë, industria e lojrave të të rriturve po humbiste një vend specifik për disa lojëra të rriturish që u frymëzua nga disa prej heronjve tanë të fëmijërisë. Disa prej tyre ishin të paparë, disa prej tyre ishin shumë të ëmbël, disa prej tyre ishin të çmendur, sepse ishin projektuar që të apelonin në fantazitë e të rinjve me brirë të cilët kishin etje për një pallë dhe prapanicë., Ju nuk do të besoni se çfarë karakteresh vizatimorë u shndërruan në dashuri homoseksuale në këtë koleksion dhe ata u çiftuan me djem nga seri të tjera në fantazi unike që do t'ju bëjnë të doni të kaloni tërë kohën duke luajtur lojra dhe duke u masturbuar me fantazitë tuaja fëmijërore. Ka gjithashtu shumë mënyra që ju mund të gëzojnë gjatë lojës. Ka lojra në këtë koleksion që do të të luten edhe idhuj që ti nuk e dije që i ke. Dhe ne kemi edhe disa lojra benderi gjinor në të cilat karakteret femra shndërrohen në vajza me palla për të gjitha fantazitë e tua të transportit.

Të gjitha lojrat e këtij siti po vijnë në këtë koleksion janë krijuar duke përdorur HTML5, që po u jep zhvilluesve mundësinë për të imituar skicat origjinale të personazheve, kështu që ju do të mashtroheni ndonjëherë që ju në fakt po shikoni marrëveshjen e vërtetë. Le t'i hedhim një sy nga afër se çfarë lloj kartonash janë trembur në këto lojra homoseksualësh.

Personazhet Vizatimorë Po E Marrin.

Gjetja e lojrave për këtë koleksion nuk ishte aq e lehtë, por ne e dinim saktësisht se çfarë na duhej për një koleksion që do të kënaqte këdo. U munduam të mbulonim të gjitha vendet kryesore të kartonave atje jashtë në lojërat seksuale të faqes sonë. Kur vjen puna të shkatërrosh fëmijërinë tënde, kemi lojra gej Xhoni Bravo, bender seksi gjinor me T-Në Time Të Kalit të Vogël dhe shumë më tepër. Kartonat e të rriturve të notit u interpretuan gjithashtu si lojra homoseksuale, Me Peter Griffin, Homer Simpson dhe djem të tjerë si Kliveland Braun të gjithë me bijtë e tyre. Gjithashtu kemi disa lojra seksi të forta me disa nga superheronjtë e tu të preferuar., Kush nuk donte Të pallohej Me Batmanin, Mbinjeriun apo madje edhe me Djemtë Nga Xmani. Dhe ka shumë lojra në këtë koleksion, që vijnë me karaktere nga të gjitha llojet e animacioneve. Gjithmonë ke dashur të pallohesh me Zotin E Pabesueshëm apo Edhe Me Shrekun? Tani është mundësia jote.

Lojrat po vijnë me kaq shumë gjëra, saqë nuk do të dish nga t'ia nisësh. Disa prej tyre luajnë si simulatorë seksi në të cilin do të jesh në gjendje të pallosh një personazh në çdo mënyrë që do, të hapësh vrimën e tyre dhe t'i frysh deri sa ta derdhësh në fytyrë. Por ka edhe disa lojra në të cilat ti do të jesh ai që do të të fusë në prapanicë nga personazhi yt vizatimor i preferuar., Dhe ju mund të gjeni disa LOJRA RPG në këtë koleksion që po riinterpretojnë universet e kartonave të preferuar si universi i fantazisë në të cilat ju do të vazhdoni me temat dhe aventurat si ato që kishin në episodet origjinale.

Një Vend PËR Lojë Online.

Lojrat që kemi në këtë faqe janë të gjitha të luajtura direkt në shfletuesin tuaj. Nuk do të të duhet ndonjë zgjatje dhe lojrat po mbushen menjëherë. Meqë nuk do të ketë asnjë lloj regjistrimi dhe meqë nuk kërkojmë kurrë ndonjë informacion personal, askush nuk do ta dijë që je në këtë faqe dhe do t'i japim fund kodimit. Mënyra jote është e sigurt me ne dhe mund ta shijosh në paqe. Në sajt ka gjithashtu disa tipare të komunitetit që të mund të komentoni mbi lojrat dhe gjithashtu një bord mesazhi ku mund të diskutoni më tej shumë lidhje dhe madje të kërkoni lojra të ardhshme parodie., Vazhdojmë t'i kërkojmë dhe ngarkojmë lojra të reja rregullisht. Pra, libërshënues Lojrash Vizatimorë Gej sot dhe kthehu nesër për disa kinke më të pista parodie.

Luaj Falas Tani